Hlavní navigace

Názor k článku Nezapomeňte vyúčtovat zdravotní pojištění! od jmeno prijmeni - uvedu jen dva priklady jednu polopravdu: "Rathovu hlavu chce...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 3. 2006 15:42

  jmeno prijmeni (neregistrovaný)
  uvedu jen dva priklady jednu polopravdu:

  "Rathovu hlavu chce téměř každý. Lékaři včetně stomatologů, ředitelé nemocnic, zejména těch relativně prosperujících, distributoři léčiv, lékárníci... a v konečné řadě i pacienti. Pod peticí pacientů proti ministrovi je shromážděno přes 37 tisíc podpisů. Nutno ale podotknout, že podle tiskové zprávy ministerstva zdravotnictví jsou některé vynucené... to ale těžko soudit, je to slovo ministra proti slovu lékaře."

  a druhou vyslovene trapnost:

  "Ještě vám dlužím vysvětlení názvu "Nejlepší obchodní artikl: Rathova hlava". V jedné internetové diskusi vystoupil diskutující se zajímavým nápadem, jak zbohatnout: Prodávat keramickou Rathovu hlavu. Musela by jít na dračku, vždyť, jak je vidět i z výše uvedeného, ji chce každý. Další diskutující nápad ještě vyšperkoval - prodávat ji v sadě s kladívkem... problémy zdravotnictví by se tím sice jistě nevyřešily, ale spousta lidí by se alespoň odreagovala."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).