Hlavní navigace

Názor k článku Nezaměstnanost dosáhla 4 %. Podnikatelé a firmy doufají, že návrat k normálu přinese očkování od anonym - Takže my, co jsme poněkud starší generace a...

 • 12. 1. 2021 10:53

  bez přezdívky

  Takže my, co jsme poněkud starší generace a neumíme anglicky, si máme zaplatit překladatele nebo házet webové stránky do překladačů? Lidí, co neumí anglicky, je u nás pořád dost, a bohužel i v mladé generaci, která se ten jazyk povinně učí už 30 let. My holt hledáme ty "nezávislé zdroje" v češtině (mohla bych hledat ještě v ruštině, tu jsem ještě nezapomněla, ale nechce se i věnovat tomu ten čas, který můžu daleko rozumněji využít jinde). nemůžu za to, že pro Vás jsou věrohodné zdroje pouze v angličtině, to myslíte, že se v těchto zdrojích vůbec nelže? Naivo... Vy jste se nenaučil číst mezi řádky? Nás to svého času komunismus naučil velmi dobře, stejně jako kritickému myšlení, které se ale dneska nenosí. Zato Vás krmí tím, že budou "dezinformační weby", česky řečeno i na netu se bude vydávat ta jedině správná pravda, která kritické myšlení potlačí. Možná potlačí veškeré myšlení, neb nevzdělaný dav se lépe ovládá. Stav "moderního školství" by tomu odpovídal. NIKDY by mne nenapadlo, že budu na stará kolena velebit socialistické školství, protože dovedlo vychovat relativně dobře připravené odborníky, na rozdíl od polovzdělanců, které produkuje neokapitalistické školství po 30 letech od sametové revoluce.
  PS: na které škole Vás učili pravopis? To Vám automatický korektor ani neopraví ty Vaše "nezavysle" zdroje? Vyjmenované slovo "viset" jste asi v životě neslyšel, co? Nejste taky produkt distanční výuky?

  PS II: původní příspěvek smazán moderátorem diskuse z důvodu dezinformace. Hmmm, už i tady?

  12. 1. 2021, 10:55 editováno autorem komentáře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).