Hlavní navigace

Názor k článku Najděte lásku svého života a nechte si bezplatnými seznamkami vysát účet od Miloslav Ponkrác - Nicméně podnikatel/firma, který na webu pomlouvá (ať potenciálního...

 • 12. 8. 2017 12:54

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) 194.213.53.---

  Nicméně podnikatel/firma, který na webu pomlouvá (ať potenciálního či skutečného) klienta - před tím by měli být lidé varováni. Stát se to mě, tak je daná firma a daný člověk, který toto spáchal v recenzi a vlastním článku jako příklad, komu se vyhnout.

  Základní zásada každého člověka by měla být nedávat své peníze nikomu, kdo ho za jeho zaplacené peníze bodne do zad. To je naprostý základ.

  Patřit měšec mě, tak dohledám firmu, dohledám majitele a zaměstnance (třeba bývalé z té doby). Uvedu jména a uvedu příspěvek S. K. - jako příklad, komu se vyhnout. Nikdo by ve svém vlastním zájmu neměl používat nikdy v životě "služby" S. K., ať je to kdokoli a ať podniká v čemkoli. Kdyby S. K. toto předvedl v zemi jako je USA, tak už si v podnikání ani neškrtne a dalších 10 let tahá vozíky v supermarketu, nebo prodává hamburgery. Bohužel v ČR takové hulvátství, neomalenost a nedoskrétnost, jako předvedl v S. K. považujeme za normální. Ale i na něho dojde, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

  Je jedno, jestli jste službu nakonec koupil či nekoupil - to je normální obchodní vyjednávání. Když se mi nelíbí cena, není povinnost službu koupit.