Hlavní navigace

Názor k článku Najděte lásku svého života a nechte si bezplatnými seznamkami vysát účet od Miloslav Ponkrác - Vidím, že podnikatelé v oboru seznamek se chovají...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 8. 2017 14:53

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) 194.213.53.---

  Vidím, že podnikatelé v oboru seznamek se chovají prudce seriózně. Tak si to všichni zapamatujte! Až se přijdete někdy seznámit do seznamky, pak si můžete přečíst o sobě pomluvy a drby přímo na webu a přímo s uvedením vašeho jména! A pak majitelé/zaměs­tnanci seznamek dávají k dobru skutečné či fiktivní historky s uvedením pravého jména! Naprostá serióznost a diskrétnost dané seznamky jako stehno.

  Právě výše uvedený příspěvek S. K. vám o neserióznosti seznamek řekl daleko více, než tisíce slov a tisíce článků! Oni se nezdráhají psát vaše pomluvy (dosti pravděpodobně dokonce vycucané z prstu) s vaším jménem na veřejný internet! Zcela neomaleně.

  Sledujte dobře tento signál od S. K. a poučte se! Pokud takto jednají seznamky či jiní čeští podnikatelé v dalších oborech - pak jste hloupí, pokud jim svěřujete informace či data či své příběhy. Serióznost, diskrétnost, udržení informací o klientovi, který platí - to vše se nepokouší ani předstírat!

  Naštěstí jsem seznamek nikdy použít nemusel, ale netušil jsem, že jejich jednání je takový hnůj a fujtajbl - a jaký lidský, morální a podnikatelský odpad je S. K.

  Příspěvek od S. K. vám o jednání seznamek prozradil daleko více, berte na vědomí tento signál!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).