Hlavní navigace

Názor k článku Nabízí vám letecká společnost pouze voucher? Požádejte o chargeback od Jaromir - Zjevně "lepší" banka, dělal jsem Ryanairu chargeback u...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 12. 2020 6:49

  Jaromir

  Zjevně "lepší" banka, dělal jsem Ryanairu chargeback u RB a peníze vráceny bez problémů. Ryanair na mě taky napřed zkoušel, že vyber si refund a nebo voucher a když jsem vybral refund mi poslali email potvrzující přijetí refundu (což jsem pak vůči nim použil u banky) a po měsíci místo refundu poslali voucher.

  U FIO taky kdysi chargeback bez problémů.

  Jediné co mě u RB zarazilo, že holka na pobočce v Třinci mi dala formulář a řekla "Si to musíte vyplnit sám já Vám s tím nemůžu pomáhat abych vás neovlivnila", což je no nevím jak to slušne nazvat.

  Jak je vidět banky mají s chargebacky problémy a jestli se takhle chová ČSOB, tak zjevně "kope" ne za své zákazníky ale za prodejce a tak je lepší jít jinam...

  Bych se vsadil Patriku, že máš navíc u nich nějaké prémiové konto, že? O což je to větší prdel, že je ČSOB takhle schopná se "starat" respektive kopat do prdele a plivat do ksychtu i své prémiové klienty o které by se měla starat jako v bavlnce a hýčkat si je.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).