Hlavní navigace

Názor k článku Na kole (nejen) do práce. Za půjčení kola nemusíte nic platit od Honza - Jsem toho názoru, že je to řetězec sestávající...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 1. 5. 2018 9:10

    Honza (neregistrovaný) 77.111.244.---

    Jsem toho názoru, že je to řetězec sestávající z mnoha článků. Kdybych si troufl celý řetězec pojmenovat, pak bych volil slovo neukázněnost nebo lidovější vyjebávání.

    Ten řetězec se skládá z ježdění po chodníku a chození po cyklistických stezkách a městské policie, která kouká nevidět. Ale začíná každému (skoro), v hlavě. Ten pocit proč by měl dodržovat byť i smyslný předpis/nařízení, nebo být jenom slušný, když ten píp na Hradě, parlamentu, senátu, radnici (naprosto svobodně si doplňte až k té paní co vás škaredě koukla), nemusí a nic se mu nestane.

    A tak v naší zemi je prezidentem 7x pravomocně odsouzená osoba, premiérem agent STB (ale jen její ekonomické sekce) a policie je to druhé nejhorší, hned po zlodějích a násilnících, s čím se můžeme setkat. A protože metr cyklostezky stojí tolik, jako by to byla 4-proudá dálnice a ta dálnice jako metro, je jich málo. A nevím jestli může být útěchou, že se ta dálnice propadá a blíží se tedy metru. Ale jsem optimista :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).