Hlavní navigace

Názor k článku MůjZnámý.cz. Smíšené pocity ze seriózního doprovodu (test) od Kolemjdoucí - Obecně je problémem, ze většina firem nabízejících služby...

  • 18. 9. 2017 12:31

    Kolemjdoucí (neregistrovaný) ---.dfri.se

    Obecně je problémem, ze většina firem nabízejících služby podobného charakteru má své reference a zmiňované úspěchy vylhané a vycucané z prstu. Nemusíme chodit daleko pro další případy akademieflirtu.cz, mistrovstvisva­deni.cz respektive David Hůrka, donedávna operátor na zákaznické lince telefonního operátora, jen zničehož nic osvícen Vás bude učit jak raketově nastartovat svou kariéru, jak získat sebevědomí a být neodolatelným mužem. Je na místě zmínit, že v Picku perské komunitě se mu přezdívá ubozak, protože jediný koho se kdy odvážil balit byla opilá děvčata na diskotékách, nicméně tvrdit vám bude, jak svedl stovky děvčat. Youtube pravidelně zaplavuje svými obskurními videi s nulovou sledovaností ve kterých obskurně opakuje otřepaná moudra doufajíc, že tím natáhne další zoufale kunčofty. Každý posměšný, nebo negativní komentář ihned úzkostlivě maže a pokud to vzhledem k jejich množství přestává stíhat, raději komentáře zakáže u videi úplně.

    silasebevedomi.cz aneb Radek Karban, zkrachovalý podnikatel snažící se působit dojmem úspěšného člověka majícího motto „Úspěch je mým osudem“, dlužno dodat, že tento osud se mu po celou dobu úspěšné vyhýbá, takže každý jeho revoluční projekt jako například SEO expert obratem pohoří a s ostudou se převede na nějakého bezdomovce s cílem vyhnout se zodpovědnosti a soudům za napáchané škody způsobené zákazníkům.