Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Lidé znovu objevují nájemní bydlení. A ceny bytů stále klesají od žalobníček - ale ani na ty Havlovo,ty bydlí pod mostem...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 17. 2. 2012 5:52

  žalobníček (neregistrovaný) 95.173.207.---

  ale ani na ty Havlovo,ty bydlí pod mostem či v kanálu.

 • 13. 3. 2012 21:22

  V (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nesmysl. Ty bydlí v rodinných domcích a jsou vysmáté.

 • 29. 1. 2013 23:43

  Veronika (neregistrovaný) ---.vodafone.cz

  Propagační článek! Pojištění nájmu Guarenty group dluh na každém rohu! Guarenty Group dluží na odvodech zdravotního a sociálního pojištění! Dluží za mzdy! U Vodafone mají splátkový kalendář který nedodržují. Thomas Koller, nyní již jen 95% jednatel, přivedl k likvidaci 7firem a je v několikanásobné exekuci. Povídají něco o trhu v UK a proto mají pochybnou madǎrskou zajišt´ovnu. Spotřebitelé si ztěžují na prodlevy s výplatou přiznaného pojistného plnění... Prostě a stručně je to šmejd!

  12. 7. 2013 0:40 redakčně upraveno, důvod: Porušení pravidel diskuzí.
 • 31. 3. 2013 9:55

  GUARENTY GROUP JE ŽRALOČÍ POJIŠTĚNÍ! VARUJEME! (neregistrovaný) ---.client.rionet.cz

  "Podnikatel" Koller - obchodní podíl GUARENTY GROUP má v zástavě ,je se svojí tlupou drzých obhajovatelů (už jich ubývá)v permanentních exekucích. Nejprve obtěžovalo národ pár ubohých telefonistek v permanentním stresu, že budou tradičně bez výplat (to vám mluvka GUARENTY GROUP vysvětlí, že to je ok, protože oni jsou start-up) s údajným řešením pojištění nájemného od maďarské pojišťovny AIM. Ta už je v likvidaci. Mluvka Kučera teď zapírá jejich osobní přátelství s ředitelem AIM. Takže situaci znali dopředu a přesto nechali uzavírat drobné spotřebitele smlouvy i když bylo jasné, že žádného pojistného krytí se nedočkají! Dnes nabízejí produkty od BNP Cardif, smůla tomu kdo se upíše. Stále jsou úhrady na ten samý účet tomu sammotnému podvodníkovi! Navíc ve smluvních podmínkách máte pokutu 500tis. když si na ně budete i oprávněně stěžovat třeba na úřadech. ale to se dozvíte až když vám přijde nevyžádaná zásilka poštou. Sposta výluk z pojištění! Prostě cokoliv od GUARENTY GROUP nepřebírat, nepodepisovat! GUARENTY GROUP JE PODVOD!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).