Hlavní navigace

Názor k článku Komu se vyplatí paušální daň? Ministerský návrh není pro nejmenší podnikatele od Alena - Mít možnost si něco přát a vědět, že...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 3. 2019 17:44

  Alena (neregistrovaný) ---.127.broadband11.iol.cz

  Mít možnost si něco přát a vědět, že se mi přání splní, přála bych si, zákon kdy každý státní úředník má povinnost
  minimálně 5 let úspěšně (bez ztráty) podnikat až pak smí pracovat pro stát.
  Věřte, že by ubylo byrokracie není to tom jaké jsou zákony ale je to tom koho zaměstnává státní správa, Úředník má lidem pomáchat se v té džungli vyznat a né vymýšlet další nesmysly.
  Zaměstnanecký poměr je určen pro lidi, kteří jsou sice pracovití ale po odpracování 8 hodin jdou domu a vypnou. Živnostník / podnikatel má hlavu na krku 18 hodin ( výjimkou když spí). každý jsme jiný nemá cenu se přít a obviňovat je třeba se pochopit.
  Někdo by nemohl být zaměstnán, protože je kreativní chce realizovat vlastní představy snad trochu i riskovat , Zaměstnanci prosím respektujte podnikatele a OSVČ dávají Vám jistotu a práci, vy OSVČ a podnikatelé zase respektujte zaměstnance, protože je potřebujete. Závist je vlastnost, která člověka ničí, proto pryč s ní jak se říká přej a bude ti přáno.
  Jsem zaměstnanec a na vedlejšák podnikám věřte zaměstnání je lepší a podnikání je zábavnější. Jsem v klidu ze svého zaměstnání dotuji své podnikání.
  Neřeším zda můj zaměstnavatel má na mojí výplatu. Jako OSVČ bych se neuživila ale ani bych se nepobavila a adrenalin si neužila.
  Zkuste to lidé zkombinovat pak možná pochopíte a přestanete závidět. Uvidíte plusy mínusy a hned se Vám bude lépe srovnávat.
  Musím se ještě přiznat pracovala jsem i ve státní správě ale to je opravdu jen pro silné jedince ale i to musí někdo dělat a také není co závidět. Proto kdo nezkusil nemůže posoudit . Zdravím

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).