Hlavní navigace

Názor k článku Kolik si vezme stát z výplaty? Zapomeňte na rovnou daň, skutečná sazba začíná u nuly od czhunter - Ale ... zastřílejme si i do volastních řad...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 22. 9. 2018 10:04

  czhunter (neregistrovaný) 2a02:8108:80c0:----:----:----:----:----

  Ale ... zastřílejme si i do volastních řad - problém je i v tom, že "obyčejní lidé" - občanská společnost - se velmi málo vyjadřují k tomu co by chtěli. Respektive - rádi brblají v hsopodě, ale nevyjadřují se na adekvátních místech.

  To víme třeba proto, že účast na místních referendech je obvykle mizivá (v Brně se dvacet let debatuje o přesunu nádraží, každý toho má plnou hubu, pak je referendum a zúčastní se 24 % právoplatných hlasujících, a to to měli při volbách? Tak to asi drtivou většinu lidí vůbec nezajímá.), stejně jako účast na jednáních zastupitelstva (ale to pochopím, bere to času, toho není nazbyt), ale i v tom "blbém online referendu" o střídání času se skoro žádní Češi neúčastnili - a to přitom stačilo jen párkrát kliknout.

  Pokud i kliknutí považují občané za moc náročné na to, aby jím vyjádřili svůj názor - jak ho mají úředníci efektivně získat?
  A diví se pak někdo, že se o to ani nesnaží?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).