Hlavní navigace

Názor k článku Kam uložit peníze? Spořicí účty mají od listopadu novou jedničku od Jarmila - V marketech je to už o dost lepší....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 8. 11. 2018 20:32

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    V marketech je to už o dost lepší. Můj expřítel dělal taky v Penny. Naslibovali jim hory doly, všichni se před otevřením prodejny zaučovali na vedoucího nebo zástupce vedoucího. Pracovní smlouvy dostali na 6 hodin = pochopitelně s příslušně kráceným platem. Do pracovní doby se ale nezapočítával uklid prodejny, likvidace obalů (lisování pro sběrné suroviny) a další práce, pracovní dobou se rozumělo pouze doplňování zboží na place a práce na kase. Sice měli 6-hodinovou pracovní dobu, v reálu cca 10 hodin denně prakticky za minimální mzdu. Před koncem 3-měsíční zkušebky dostali všichni padáka a nastoupila další várka odrbávaných otroků, kterým se opět naslibovaly hory a doly.
    PS: v inzerátu toho může být... Ptal jste se lidí, jaké jsou jejich pracovní podmínky a co na to říkají? Zrovna pro Penny a Billu jsem několik let dělala externího kontrolora - Mystery Shoppera, mám zmapované všechny Penny a Billy (občas chtěli pro porovnání i konkurenci, takže většinou nejbližšího Alberta) v okruhu Kralupy nad Vltavou - Cheb - Prachatice - Kaplice - Jemnice - Žďár nad Sázavou - Chotěboř - Benešov. Když už jsem tam byla, všímala jsem si i personálu a kolikrát mi jich bylo fakt líto. Nás teda drbali taky, ale personál prodejen, to byli skuteční moderní otroci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).