Hlavní navigace

Názor k článku Jedno dítě stojí matku několik stovek korun měsíčně na starobním důchodu od Jarmila - Vpodstatě souhlas. U těch Romek je to lepší...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 6. 2017 7:09

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Vpodstatě souhlas. U těch Romek je to lepší o to, že ony za to tenkrát dostaly peníze a kvůli penězům se starilizací souhlasily. Po r. 1989 najednou otočily, a protože se v době sterilizace asi nedával písemný souhlas (nebo se na to tak nekoukalo. I když: na základě čeho Jim byly peníze vyplaceny? Krásné oči to určitě nebyly. Ale prachy jim nesmrděly), tak se toho chytla nějaká lidskoprávní organizace a už to jelo. Ja bych to brala tak: dneska chceš odškodnění? Tak prachy zpět a s úrokama. A odškodnění by bylo nula nula nic, protože by se to vynulovalo. Ono 10.000,- Kčs, které za sterilizaci dostaly, byly za socíku velmi slušné prachy.

    U prenatální diagnostiky je trochu problém: není na 100%. Někdy dojdou lékaři k názoru, že dítě bude poškozené, a ejhle, ono je zdravé. Některé vady se nepoznají, k poškození může dojít i během porodu. Někdy je potrat rizikem pro ženu, tam bych tak tvrdá nebyla.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).