Hlavní navigace

Názor k článku Jedno dítě stojí matku několik stovek korun měsíčně na starobním důchodu od R. - A víte co? Já přitvrdím. Dalším příkladem. Ale...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 6. 2017 18:38

    R. (neregistrovaný) 92.62.237.---

    A víte co? Já přitvrdím. Dalším příkladem. Ale na druhou stranu zjemním, abych nebyl za rasistu nebo sociálního segregátora, co si bere do úst menšiny. Na řízení auta musíte mít řidičské oprávnění (průkaz), na zbraň zbrojní průkaz, na podnikání kupř. živnostenský list. Na každou blbost povolení. A děti může mít každý. (Může je zplodit třeba feťačka co přijde na návštěvu ke kriminálníkovi do věznice, pokud jim dovolí soukromé setkání.) Také třeba i 2 mentálně postižení, kteří zplodí dalšího mentálně postiženého. Nikdy nedají do systému ani korunu, celý život žijí na úkor systému a zplodí dalšího takového. Viděl jsem takový outlocitný humanistický film na ČT, dokud jsem sledoval TV, kterou jsem zrušil, a chtělo se mi zvracet. Co je tohle za falešnou humanitu? To je humanita na úkor nejen těch, co nemají děti, ale i co mají děti. I takovéhle lidi tedy zvýhodníme na dávkách za to, že přivedli na svět (nezodpovědně) dalšího závislého na sociálních dávkách a péči systému? Něco jiného je, když se náhodou, nečekaně narodí zdravým lidem postižené děcko. Je třeba mu věnovat maximální péči a postarat se o něj, rodiče, rodina, společnost, stát. Ale nelze na svět vědomě přivádět další postižené. Proč mohou mít děti ti, o kterých se ví, prostě lékařům je to jasné, že zdravé dítě nezplodí? Když je sterilizují, ještě lékaře zavřou, a jim sluníčkář Dientsbier zaplatí odškodné. (Co říkáte odškodnému pro Romky, které lékaři po nějakém 5. či 6. dítěti za socíku sterilizovali? Fuj, hnusní, zlí komunisté.) A co žena, které lékař jasně řekne - vaše děcko se narodí poškozené, debilní, mentálně vadné?! A ona si ho nechá. My všichni platíme péči o toho nešťastníka, kterému by bylo lépe, kdyby se nikdy nenarodil, a ona dostane stejný důchod jako žena se zdravými dětmi a vyšší než žena bezdětná!!! Dosti falešné humanity a růžových brýlí. Tohle říkám jasně, jestli lékař řekne a uzná: Madam, vaše děcko se narodí debilní. Navrhuji potrat. A ona to nepřijme, ať má debílka, ale za své, za své.
    Ano, byl jsem velmi tvrdý a expresivní. Pokud budu argumentovat středním proudem, nikam se nedostaneme, na extrém (rozdavače sociálních dávek) je nutno reagovat rovněž extrémním pohledem a příkladem, jinak nenajdeme přijatelný společenský kompromis a jedna strana bude mít na vrch, v tomto případě ti, kteří chtějí, aby rodiče měli vyšší důchod za to, že zplodili a vychovali mentála, kriminálníka, narkomana, nemakačenka. Díky za pochopení a vítám další diskusi - slušnou, ale klidně názorově tvrdou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).