Hlavní navigace

Názor k článku Jedno dítě stojí matku několik stovek korun měsíčně na starobním důchodu od Jarmila - Ženy dostanou z důchodového systému víc, tak co...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 5. 2017 21:47

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Ženy dostanou z důchodového systému víc, tak co si stěžují, že mají malé důchody. Pardon, to je uvažování tříletého dítěte, které má o rok staršího sourozence. Proto musí dostat dvě čokolády, protože protože ten starší ji dostával, když ten druhý ještě nebyl naživu :-)

    Proto dáme ženám mizivé důchody, protože ony o xx let přežijou muže, jak by k tomu ti chlapi přišli, že. Ono nestačí, že jsme důchody brutálně osekali, nestačí, že jsme o dost prodloužili dobu odchodu do důchodu (před r. 1989 chodili do důchodu muži v 60 a ženy ještě dříve podle počtu vychovaných dětí, obvykle v 56 letech), nestačí, že důchodce je po celoživotní dřině pomalu na životním minimu, ještě by si měl na důchod šetřit, nejlépe ve fondech, aby nemusel chodit o žebrácké holi. Co všechno ještě musí budoucí důchodce udělat, aby ve stáří nebydlel pod mostem, protože domovy důchodců mají a) malou kapacitu, b) jsou drahé a důchodce na pobyt v nich nemá zdroje (měly by mu přispívat jeho děti, že. Ony nemusí živit svoje děti, na péči přece mají důchodce). Nebylo by lepší ty důchodce rovnou střílet, když už teda nemůžou pracovat na budování nové a lepší kapitalistické společnosti?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).