Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jde na důchody málo peněz? Dotazník ukazuje, jak uvažuje ministerstvo o změnách penzí od Paní Maláčová - je bezpochyby novou superstar ČSSD. Vzdělaná, energická, neohrožená....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 3. 2019 7:48

  Paní Maláčová (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  je bezpochyby novou superstar ČSSD. Vzdělaná, energická, neohrožená. Plně ji důvěřuji, že bude oproti demobloku skutečně reflektovat potřeby a zájmy běžného občana a ne akcionáře penzijních fondů.

 • 3. 3. 2019 11:18

  ViR

  Drobná chybka je, že to vzdělání je v oborech politologie a politické ekonomie (pozor - to nemá "opravdu, ale opravdu", nic společného s ekonomikou) a pracovně se zabývala zejména "institucionální komunikací" (tedy lhaním veřejnosti) na úřadu vlády a posléze rodinnou politikou na MPSV. Shrnuto - velmi dobře ví, jak komunikovat s veřejností a manipulovat "dav", ale o vydělávání peněz prací má jen velmi mlhavé představy :-)

 • 3. 3. 2019 16:29

  Novák (neregistrovaný) 78.157.157.---

  Paní Maláčová dostala p. Kalouska do prekérní situace, dnes u p. Moravce se musel rozhodnout, zda podpoří výrok o nižším poměrového důchodu k průměrnému platu v dnešní době, než za jeho ministrování a tím přiznat oprávněný požadavek na zvedání důchodů, samozřejmě podpořil svůj odpor k zvedání důchodů, kdo by chtěl krvácet v přímém přenosu, i když je to pravda. Paní ministryně Schillerova to trefně okomentovala budoucím koaličním partnerstvím ČSSD a TOP 09. Kdo by se z levice dočkal pochvaly z úst p. Maláčové, ministryně a místopředsedkyně ČSSD, na sjezdu ČSSD, pochvaly p. Kalouska za vyšší důchody k poměru k platů, při jeho ministrování. Někdy je to zábavné a to je ve hře znovu sudetoněmecký lancmančaft a jeho nároky. Pro ně si p. Maláčová jezdí na jejich srazy. O dalším místopředsedovi ČSSD p. Petříčkovi, taky ministrovi, jeho postoji k benderovcům je známý a netřeba psát. Nějak nám ta ČSSD zahnědlá. ČSSD má docela jiné starosti, než by jeden čekal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).