Hlavní navigace

Názor k článku Jde na důchody málo peněz? Dotazník ukazuje, jak uvažuje ministerstvo o změnách penzí od Jarmila - Chcete říct, že dřív byl bytů dostatek? Bytů...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 28. 2. 2019 15:29

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Chcete říct, že dřív byl bytů dostatek? Bytů je relativně dost, jen některé jsou tam,kde není moc práce, takže jsou buď neobydlené nebo za pár šušňů. Rovnoměrné rozložení pracovních příležitostí by měla řešit vláda na celonárodní úrovni.
    Kdybyste si měl vybrat, co byste bral radši? Čekat na přidělení nájemního bytu 20-25 let, nebo koupi bytu na hypotéku, bydlet hned a 20-30 let ten byt splácet? Člověče, proberte se! Bytů je málo hlavně v Praze nebo ve velkých městech, ale problém vlády je, že neřeší rozložení pracovních příležitostí. když sepojedete podívat na venkov, ale nikoli do vesnice do 12 km od města, ale do některé vzdálenější, tak tam uvidíte prázdných domů, jéje, až až. Jenže co tam? Autobus tam (už) nejede, prodejna potravin tam není, zkrachovala i pojízdná prodejna, doktor tam není, práce málo... Ký div, že se odtud lidi odstěhovali do města. A ty prázdné domy už nejsou ani v nabídce realitek, protože jsou de facto neprodejné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).