Hlavní navigace

Názor k článku Jak snadno půjdou smazat nezvladatelné dluhy? Po dvou letech bude konečně jasno od Jana - Dobrý den, chyba je už na začátku. Žádost o...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 26. 10. 2018 12:07

  Jana (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Dobrý den,
  chyba je už na začátku. Žádost o insolvenci se schválí skoro vždycky neb nikdo nekontroluje, co dlužník nakecá.
  Znám příklad.
  Mladá dlužnice, dluhy 5 let, exekuce a zažádala o insolvenci neb dluhy měla 200.000,- Kč a narodilo se miminko.
  Ovšem nejdřív darovala byt, garáž, pozemky své tetě a u soudu tvrdila, že žije v podnájmu (samozřejmě, že ne, domluva s tetou) a podnájem činí 7tis.měsíčně, že je sama (dneska se mladí neberou) Soud ji insolvenci schválil neb ona bez majetku a koruny na mateřské nemá nic a její teta se zavázala, že měsíčně za ní bude platit 2500,- Kč měsíčně. Soudu to úplně stačilo měsíčně 2.500,- Kč podobu 5 let !
  Mladá dlužnice tak dostává od státu příspěvek na bydlení, podpory všechny co jsou, vesele žije dál ve svém bytě a má se líp než se měla. Takhle to je už 3 roky. Ještě 2 roky a hotovo.
  Nikdy nedělala a dělat nebude. Pořídila si další miminko, bydlí s partnerem (otcem svých dětí) ve svém bytě dále a partner taky zažádal o insolvenci, (taky dluh kol 200tis.)taky jí dostal a opět prý bydlí za podnájem 7.000,- Kč měsíčně, ale nastoupil do práce těsně před žádostí o insolvenci, sice doba na 1 rok a taky to soudu nevadilo, insolvence byla schválena a to doložil doklad, že předtím 3 roky neměl žádný příjem !
  Pokud si najdete nějaký insolvenční rejstřík (je veřejně přístupný), zjistíte, že první kdo dostane peníze je insolvenční správce dlužníka a zbytek pak ostatním...nějaké koruny.
  Insolvenční správci se vyplatí nechat dlužníky takto podvodně splácet, je to jedno, jdou jim zaručené peníze.
  To jsou náhodně 2 insolvence které jsem sledovala a vše vyčetla i tedy lži, které dlužníci uvedli.
  Vlastně podpory od státu, které dlužník dostane, tak zaplatí celý dluh dlužníkovi a dlužník se má dobře a nedá ani korunu na dluh. Nedělá a dělat nebude.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).