Hlavní navigace

Názor k článku Jak snadno půjdou smazat nezvladatelné dluhy? Po dvou letech bude konečně jasno od Miloslav Ponkrác - Zneužívat se bude všechno. Momentálně astronomicky zneužívají věřitelé...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 25. 10. 2018 16:32

    Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

    Zneužívat se bude všechno. Momentálně astronomicky zneužívají věřitelé a exekutoři nástroje proti dlužníkům, a je třeba to napravit. Kromě toho je třeba řešit výsledky dlouholetého astronomického nemorálního zneužívání věřitelů a exekutorů, kdy šlo více o celoživotní ždímání dlužníků, když jistina dluhu byl dávno dávníčko mnohonásobně splacena.

    V žádném registru vás nemohou nechat proti své vůli. Na to existují různé zákony, a je možné požádat o výmaz.

    Nicméně doporučuji dělat to co dělám já. Nikdy si od nikoho nepůjčovat. Je mi pak zcela u zadele, jaké jsou podmínky bank či jiných finančních institucí pro půjčky, nebo co je v registrech. To ale neznamená, že při současném nemorálním právním systému v České republice mi někdo nemůže přišít dluh. Právní systém České republiky je prakticky na úrovni Zimbabwe, ne-li horší, vymahatelnost práva a spravedlnosti je možná za nějakou křováckou republikou v amazonských pralesech. Před současnou exekutorskou i jinými mafiemi si není jist vůbec nikdo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).