Hlavní navigace

Názor k článku Jak poznáte podvodníka? od xf - Takhle průhledně to dělají jen amatéři, co se...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 6. 2011 19:50

  xf (neregistrovaný) ---.casablanca.cz

  Takhle průhledně to dělají jen amatéři, co se dají snadno chytit. Uč se u mistrů: žádné zboží, s lehko uvěřitelnou doporučenou cenou, o které každý ví, že skutečná by měla být o 5-50% nižší oproti doporučené.

  Nic takového. Dodáme, řekněme Pandury. A když se někdo zeptá, proč stojí trojnásobek ceny obvyklé, tak Parkanová (TOP-09 a Barták ODS) mohou tvrdit, že tam je jakýsi servis a doplňky, aby nebylo přímé srovnání. A všimni si další vychytávky: je to rozhozené mezi dvě strany, dvě vlády, nikdo vlastně za nic nemůže, to ten druhý.

  Anebo CASA od Kalouskova švagra Hávy, za standardní trojnásobek: Osvědčený trik s "dalšími službami v ceně" + jakási slibovaná výměna - takže to prý vlastně nejde porovnávat.

  Takhle to dělají profíci, kterým nikdo nic nedokázal.

  A mimochodem, když je řeč o Narexu a servisu: přijde mi, že tu firmu chce majitel z Německa zlikvidovat. Záruční opravy, namísto servisní sítě v každém větším městě, jak bylo dříve, nyní pouze zasílat na jediné místo: k výrobci. Kde je potom jaká výhoda oproti nákupu nejlevnějšího čínského z Teska? Žádná není. Jak jsem tohle zjistil, tak tím u mě Narex skončil. A přitom dělali nářadí na úrovni Hilti, možná i mírně lepší. S kdysi lepším a levnějším servisem. Asi tu firmu chtějí opravdu zlikvidovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).