Hlavní navigace

Názory k článku Jak ochránit investice do podílových fondů na volatilním trhu?

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 24. 2. 2016 11:35

  Hinajs (neregistrovaný) ---.elko.cz

  Asi nejvyhodnejsi je to pro "nahanece", kteri ziskavaji za to odmenu, pak samozrejme pro spravce fondu, kteri vyberou vstupni poplatkek jako jasny zisk a pak uz jenom se snazi obchodovat, kdy jim to vychazi bud do plusu a nebo do nuly. Jediny kdo se pohybuje na hranici plusu a minusu je vlastnik PL.
  "Nahanec" nebo-li "financni poradce", ktery radi na zaklade rad mu nabytych na skoleni, zakaznikovi zaridi nakup PL a pak ho uz necha byt s odkazem cekejte na zisky.
  Zejmena pravidelne nakupy PL jsou dosti nehmatatelnym produktem, kde lze velice ztezi vypocist efektivitu vlozenych penez nebot se vkladaji postupne v case. Zakazik by musel rozporcovat jednotlive vklady a sledovat jejich vynosnost, coz je asi temer nemozne. Nezbyva tedy nic jineho nez sledovat, zda hodnota uctu s PL narusta aspon o hodnoty mesicnich vkladu, coz posledni dobou je spise obracene.

 • 17. 11. 2017 0:52

  bestfinch (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Dobrý den,
  reaguji na příspěvek od přispěvatele Hinajs. Je vidět, že jste nikdy do otevřených podílových fondů neinvestoval a nebo jste neinvestoval opravdovým profesionálním správcem. Systém funguje úplně jinak než si myslíte. Pokud by jste se zabýval problematikou otevřených podílových fondů zjistil by jste, že Váš příspěvek je úplně mimo.