Hlavní navigace

Názor k článku Bohatství není jen pro vyvolené. Jak nejlépe zhodnotit své peníze? od anonym - Takže lukrativní místa se všude válejí a lidi...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 9. 2009 8:22

  anonymní
  Takže lukrativní místa se všude válejí a lidi jsou blbí, že je neobsadí? Nevšiml jsem si v nabídkách zaměstnání, že by se nabízela nějaká smysluplná volná místa, natož pak ještě výtečně odměňovaná. Jak si přispěvatelé Měšce představují "dobrá, volná místa". Ta jsou neobsazena a čekají, až přijde nějaký V, a toto místo je mu k dispozici? Nebo je kvůli němu extra vytvořeno? Nebo někoho jiného vyšťouchá?
  A jestli považujete odchytávače kolemjdoucích s tím, jaký máte tarif a přestupte na tento - tak o takovýchto místech nemám valné mínění. Je to takové to vytloukání klínu klínem, aby člověk po škole mohl brát nějakou podporu, když na ni nemá hned po škole nárok, protože za studií se učil a nemakal.
  Jinak, co čtu příspěvky od "V", tak jsou opravdu "na úrovni" - tak žáka 5.B nebo listopadových revolucionářů, kteří běžné občany oblbovali tím, jak jim pečení holubi sami budou létat do úst a jak do 20ti let doženeme Rakousko. Možná jsme ho dohnali v počtu nezaměstnaných, ale v životní úrovni bohužel ne.
  Dobrá místa jsou přes známosti, to si nebudeme nalhávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).