Hlavní navigace

Názor k článku Hypotéky v roce 2019: Co se děje s úroky, jsem ještě nezažil, říká expert od czhunter - Jsem bílý pracující heterosexuál a rozhodně si nemyslím,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 2. 2. 2019 13:45

  czhunter (neregistrovaný) ---.dragon.cz

  Jsem bílý pracující heterosexuál a rozhodně si nemyslím, že se mám nejhůř a rozhodně cikánům, feťákům a migrantům (asi myslíte Ukrajince a Slováky, jiní v Česku nejsou) nezávidím.

  Díky Andreji Babišovi se v poslední době hodně používalo slovo "konečný poživatel výhod".

  Můžete si myslet, že ti cikáni (a feťáci a migranti), co dostanou "deseti tisíce na dávkách" stejně všechno prochlastaj, prokouřej, dostanou dávky na zaplacení ubytoven ... ale víte co to znamená? To znamená, že oni NEJSOU ti, kdo požívají konečné výhody (jejich život je pořád stejně bídný bez naděje na zlepšení).
  Ti, kdo jsou skutečnými konečnými poživateli výhod (ti co na tom vydělají a zlepší tak svůj život) jsou ve skutečnosti majitelé ubytoven, večerek prodávajících pančovaný alkohol a padělané cigarety cikánským dětem, výrobci drog, lichváři, ...
  A víte, kdo jsou tito lidé? To jsou většinou "pracující bílí heterosexuálové".
  Cikáni, ti jsou jen průtokovým ohřívačem těchto peněz od státu ke šmejdům, takový "dotační program pro malé české zmr*ečky". Zlobíte se oprávněně, ale na špatné lidi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).