Hlavní navigace

Názor k článku Hypotéky v roce 2019: Co se děje s úroky, jsem ještě nezažil, říká expert od Já - Ano, hezky jste to popsal. Je čím dál...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 2. 2. 2019 12:21

    (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Ano, hezky jste to popsal. Je čím dál propastnější rozdíl mezi bohatými a chudými a to samozřejmě velmi vyhovuje těm bohatým. Další problém s porodností je i ten, že čím dál více bílých lidí nemůže mít dítě (pokouší se i několik let) a proč ?
    Krásný příklad jde vidět na cikánech a migrantech, kteří se množí jako o závod. Proč oni nemají problém přivést na svět tisíce dalších neužitečných a na státní cecek přisátých "lidí" ? Ano, protože nepracují. Neznají denní stresy běžných lidí, kteří musí dnes v některých firmách dělat nejlépe za 5 lidí a za minimum peněz a samozřejmě denní stresy z uspěchaného a pracovního života se někde projeví a to je právě porodnost. Kdyby bílí lidé měli k dispozici v zádech tisíce neziskových organizací, které za ně bojují, tak jako bojují za cikány, když je nedejbože někdo chce vyhodit na ulici, protože naplatí nájem a dělají bordel, tak můžou taky krásně žít a měli by děti taky. Jenže opravdu svět se v prdel obrací. Místo, aby se podporovali lidé a rodiny, kteří si to zaslouží, protože pro společnost něco přináší, tak se dělají jen samé programy na podporu migrantů, cikánů, vrahů, feťáků a podobných skupin, které si to absolutně nezaslouží. Neříkám, druhou šanci ještě ano, ale pokud někdo dostane zadarmo byt, neváží si ho, rozfláká ho, tak proč mu proboha dávat další byt ? Tak si na něho vydělej anebo dokaž, že jsi přínosem. Jenže bohužel, tyto skupiny ví, že stačí vyhrožovat a dosáhnou svého. Opravdu nejhorší v dnešní době v této zemi a vůbec ve světě, je být bílý pracující heterosexuál. Nejsnadnější oběť za kterou se nikdo nepostaví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).