Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku eKonto Raiffeisenbank má nové parametry. A nemusí se za ně stydět od js - eKonto Komplet mi nabízel bankéř, když jsem měnil...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 28. 1. 2013 14:36

  js (neregistrovaný) ---.216.broadband9.iol.cz

  eKonto Komplet mi nabízel bankéř, když jsem měnil kreditku z VISA Gold na MC De Luxe (mimochodem, není zlatá, což se pozná třeba podle limitů pojištění, i když plastik má zlatavou barvu). Jenže nabídka přišla pozdě, většinu transakcí dělám přes ZUNO z téže bankovní skupiny, z bankomatů vybírám málo (platím přece kartou) atd. Je to pro mě levnější než eK Komplet. Kdyby RB udělala podobnou nabídku před pár lety, nezřizoval bych si účet napřed u mBank a potom u ZUNO. Ale teď? (Kdyby konečně zavedli posílání zpráv o transakcích kreditkou, jak to má odjakživa debetka, nebo výpis z kreditky alespoň v PDF ke stažení).

 • 28. 1. 2013 15:07

  cheri (neregistrovaný) 195.47.24.---

  Všechny transakce kreditkou tam jsou - stačí v menu kreditní karta - žádost o propojení a všechny transakce jsou vidět prakticky on-line (než přijdu domů, tak to tam je :-) ). je tam vidět i celkový přehled čerpání úvěru.

 • 28. 1. 2013 15:10

  js (neregistrovaný) ---.216.broadband9.iol.cz

  Rozumíme si? Myslel jsem promptní posílání informace o transakci na zadaný email nebo SMS na mobil. To máte u kreditky? Já to mám u běžného účtu včetně debetní karty, ale nemám u kreditky, kterou platím nejčastěji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).