Hlavní navigace

Názor k článku Dlužíš svým dětem výživné? Tak přijdeš o řidičák od Jarek - Myslím, že hodně neplatičů na placení alimentů kašle...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 19. 3. 2019 7:00

  Jarek (neregistrovaný) 2a02:560:4102:----:----:----:----:----

  Myslím, že hodně neplatičů na placení alimentů kašle i z důvodu "vychytralosti" matky a systému, který muže při rozvodech diskriminuje.
  Když se na to podívám z mého pohledu, tak pokud bych měl platit nějaké rozumné alimenty třeba 5000Kč měsíčně (k tomu matka dostává ještě přídavky a vše možné, tak ať mi nikdo netvrdí že se z toho nedá malé dítě uživit) normálně bych platil a klidně kupoval i nějaké dárky, platil nějaké koroužky a jiné věci.
  Ale kdyby si bývalá u soudu prosadila alimenty třeba 20 tisíc, tak by mě to asi hodně vytočilo a snažil bych se samozřejmě placení všemi možnými způsoby vyhýbat (práce na černo/ útěk do zahraničí/převod veškerého majetku na rodiče.....)
  Soudy totiž za souhlasného pokřiku všech feministek velmi rády ženě dají veškerý mužův majetek a ještě ho nechají platit alimenty, které si po zaplacení životních nákladů ani nemůže dovolit. Muž má pak jen dvě možnosti. Pracovat 18 hodin denně, žít jako žebrák a sledovat jak si z jeho peněz bývalá žena s milencem žije v luxusu a nebo chodit občas na brigády, žít jako žebrák a sledovat jak je jeho bývalá na něho nasraná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).