Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku DIRECT Pojišťovna na českém trhu končí, nezvládla konkurenci od J, Novák - Já sám osobně jsem s nimi nic neměl,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 6. 2012 4:32

  J, Novák

  Já sám osobně jsem s nimi nic neměl, neboť povinné ručení už léta uzavírám přes net pomocí srovnávačů. je to docela vtipné. Když mi přijde cena na další období, šup, už sedím na netu a zjišťuji, zda to někde nejde levněji. Letos po asi šesti letech poprvé jsem nezměnil pojišťovnu, protože stávající pojišťovna mi nenavýšila cenu na další rok, jak bývá zvykem, takže platím tolik, jako při loňském sjednání přes net, t. j. se všemi bonusy za takové uzavření. O Directu jsem slyšel jen to nejhorší. Údajně zásadně posílali výměr na další období až v době, kdy nebylo možno podat řádnou výpověď. Dokonce vím o případu, kdy majiteli vozidla přišel výměr po uplynutí lhůty pro podání výpovědi, ale protože on nechtěl zaplatit o tolik více, než při uzavření, šel nechat uložit reg. značku. Na základě toho mu Direct musel ukončit smlouvu. Obratem pak uzavřel pojištění jinde a za méně peněz. Holt Angláni narazili. Zřejmě si mysleli, že tady ještě lezeme po stromech a že jim ty lumpárny budou fungovat jak v koloniích.

 • 27. 6. 2012 0:17

  dalich .

  Měl jsem opačné zkušenosti, pojišťovna klientovi dostatečně předem zavolala (i 2 měsíce) a nabídla prodloužení smlouvy a nové podmínky. Ty však většinou nebyly výhodné, pojistné bylo vyšší, takže často následovala výpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).