Názory k článku
Daně 2017: s jakými změnami počítat a co se ještě neschválilo?

v.sp
v.sp (neregistrovaný) ---.ujezd.net
22. 12. 2016 10:19 Nový

Re: Daně 2017: s jakými změnami počítat a co se ještě neschválilo?

celé vlákno

Z téhle vlády a parlametu se mi chce brečet. Je 22.12. a ještě se neví, co bude platit od 1. ledna. S návdavkem, že možná něco schválí až po Novém roce, ale se zpětnou platností.

xf
xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz
22. 12. 2016 17:19 Nový

Re: Daně 2017: s jakými změnami počítat a co se ještě neschválilo?

celé vlákno

A proč by zrovna tahle vláda měla být jiná, nežli ty ostatní.
Ono kdyby to schválili začátkem ledna, to by nebylo tak zlé. Pamatuji, jak ta minulá vláda zrušila starý zákon, zavedla od 1.1. nový, ale prováděcí zákony k němu... času dost, konec dubna.

Takže tohle není až tak zlé. Přinejhorším to není horší, nežli jiné vlády.

Honzas
Honzas (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
24. 12. 2016 9:03 Nový

Re: Daně 2017: s jakými změnami počítat a co se ještě neschválilo?

celé vlákno

Čili průměrná, horší než byla a lepší než bude :-)

xf
xf (neregistrovaný) 77.78.89.---
26. 12. 2016 23:42 Nový

Re: Daně 2017: s jakými změnami počítat a co se ještě neschválilo?

celé vlákno

To si nemyslím. Celkem vzato, je to bída, ale za mě téměř přesně splnila očekávání. Tedy zatím plní.
Očekávání jsem neměl vysoká, takže nebylo zas tak obtížné je splnit. V podstatě jsem očekával, že horší nežli ta minulá nebude, doufal jsem že bude mírně lepší, což splnila. Což ale nebylo vůbec obtížné po tom, co předvedl Kalousek.

Lepší je, ale že by to bylo něco jak se říká "úplně jiný sport a jiný hřiště", tak to ani přibližně. Stále jsou to hoši, co spolu vyrůstali a myslí stejně.
Paradoxně, což je můj dojem, spoustu peněz rozhází ani tak že rozkrade, přitom je jí ale vyčítán opak (dotace Babišovi). Dělají to spíše z hlouposti a neznalosti. Různé nesmyslné dotace. Za Kalouska, Topolánka a Bursíka tam bylo víc rozkrádaček šitých na míru, nyní z hlouposti, ale ono to nakonec vyjde nastejno.
Tihle hoši aspoň tolik neničí fungující systém, jako Kalousek se svými "reformami". Na druhou stranu pokračují v tom, co začal Kalousek - ohromě přibylo různého papírování. Kalouskovo "kontrolní hlášení", nebo Babišova "evidence", tom jsou asi nastejno.

mario
mario (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
25. 12. 2016 23:23 Nový

to neni mozni

no muzu vam ric ze tato vlada by potrebovala vzit a poradne jim vymlatit ty jejich debilni mozky z palice ale ze na sebe nesijou takovi bice jako na normalni lidi sobe bud vse priklepnou a nebo si to schvali jak je mozni ze policajti a jine organy nemuzou podnikat a oni muzou no protoze oni si ty statni zakazky prihazujou sobe oni jsou ty nejvetsi zlodeji a mafie toho to statu ne nejaky chudaci co oni ukazujou v televizi, a myslim si ze tuti muzu jsem napsat s klidnou dusi mne staci co jsem slysel a kolikrat uz videl jak se podmazavaji nasi predstavitele naseho statu at jdou do prdele / ne radeji at chcipnou / je to banda blbecku, ja jsem jen zvedavej jak jim to este budeme dlouho trpet, chce se to vzbourit a tu pakaz hnat poradnima tycema od jejich valu. jinak to ani nevidim.

Myšlenka
Myšlenka (neregistrovaný) 89.31.11.---
3. 2. 2017 22:40 Nový

Re: Daně 2017: s jakými změnami počítat a co se ještě neschválilo?

Zkuste výměnný obchod. Můžete měnit věci, potraviny i různé služby, výpomoc... Hlavně kvůli EET se to bude hodit. Web je zdarma:
http://vymennyobchod.freeforums.org/index.php