Hlavní navigace

Názor k článku Česká spořitelna vylepšila Servis 24, bojuje však s potížemi internetové aplikace od SRS - Všechno co jste vyjmenoval se mě netýká, kontokorent,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 19. 5. 2011 8:45

    SRS (neregistrovaný) ---.netz.sbs.de

    Všechno co jste vyjmenoval se mě netýká, kontokorent, záporné zůstatky a podobně nejsou pro mě a jediný důvod, proč jsem to napsal je, že jsem věděl, že se tady objeví nějaký blázen, který bude vychvalovat FIO, většinou jsou to stejní lidé, kteří dříve vychvalovali mBank. Navíc jsem nikde nenapsal, že je to v zahraničí úžasné a skvělé. Nicméně by mě zajímlo, jaký má sazebník FIO za tyhle věci? Kolik si účtují za příchozí a odchozí zahraniční platby? Jaké úroky u hypotéky FIO nabízí? Dá vám FIO vůbec hypotéku?

    Každopádně české banky se budou muset ještě hodně učit, aby nabídly stejné jednání s klienty, investiční příležitosti a v případě Lloyds TSB i stejně dobré internetové bankovnictví. I když je pravda, že třeba Natwest má lepší internet banking včetně velmi pěkné bankovní aplikace pro iPhone. Lloyds TSB tuto aplikaci pro mobily teprve připravuje.

    Jinak můj kolega má HSBC advanced account a má například neomezený počet výběrů v zahraničí zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).