Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Česká pošta a platební karty. Sci-fi se stalo přítomností od jezevec - nyní již mohu zaplatit 13 korun za dopis...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 10. 2015 0:19

  jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  nyní již mohu zaplatit 13 korun za dopis kartou - tak závratnou částku v hotovosti s sebou obvykle nenosím. a dokonce mohu kartou zaplatit i nějaký debilní časopis - obvykle totiž chodím na poštu kupovat právě časopisy, proč bych si taky časopis koupil venku v trafice, kde mají časopisů tisíc, když na poště mají časopisy tři a ještě na něj mohu stát frontu.
  a horda imbecilů mi v zájmu lovu stokorunových bonusů za používání kreditky, k tomu přidá dalších pár lidí do tech nekonečných front na přepážkách. jsem fakt upřímně hepy .... konečně jsme dohnali sci-fi. ba jestli i nepředehnali.

 • 8. 10. 2015 0:54

  Dalibor Z. Chvátal

  Ono se to zklidní. Ta platba kartou není o nic pomalejší než platba v hotovosti, kterou pán/paní za přepážkou musí roztřídit a zvláště mince musí vložit do mincovníku. I bonusy nebudou tak žhavé, když vezmete časovou ztrátu spojenou s popisovanými metodami, bude to hra po pár jednotek lidí a ne pro masy. Sám akceptaci karet vítám. Když posílám balíčky (občas trochu víc), tak mi hotovost citelně chybí a musel jsem kvůli tom držet účet v ČSOB (platit kartami ČSOB šlo). To teď odpadá. Každý s jakoukoli platební kartou časem bude moci jít na poštu podat zásilku bez obav, zda mu peníze vyjdou na poštovné.

 • 11. 10. 2015 15:06

  Pavel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pokud se trefíte do těch pár pošt co budou vybaveny terminály.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).