Hlavní navigace

Názor k článku Braňte se lichvě! Pošlete nám smlouvy a příběhy od Jiří Hovorka - Patriku, to bysme pak ale nemohli vydávat nic,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 8. 2011 8:50

    Jiří Hovorka

    Patriku, to bysme pak ale nemohli vydávat nic, kdybyste chtěl na všechno uplatňovat logiku, že se většina lidí o vlastní finance nezajímá a tak o té problematice nebudeme psát. Podle ní by bylo zbytečné psát například o Šikovných a Unikátních spořeních a upozorňovat na jejich nástrahy, protože podle Vaší logiky by se lidi měli zajímat a přijít na to sami.

    Tak to ale přeci nefunguje. Nechci se nikoho zastávat, také bych nikdy nepodepsal něco, co jsem nečetl, čemu nerozumím nebo o čem má pochyby, ale zase lidé, kteří se dostanou až do této šedé úvěrové zóny, mohou mít problémy, o kterých se nám ani nezdá a těžko je tedy můžeme soudit takto od stolu.

    Navíc o problémových úvěrech se sice mluví roky, ale furt tu jsou. A kde jinde na jejich praktiky upozorňovat, než v médiích? Ano, cílovka Měšce se jim většinou vyhne obloukem, ale koukněte se do diskuzí pod minulými články o těchto společnostech. Lidi si ten článek našli a vzali si z něj, snad, ponaučení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).