Hlavní navigace

Názor k článku Bankám se daří, miliardové zisky se stále zvyšují od XXL - Bankám se daří, miliardové zisky se stále zvyšují...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 5. 2008 8:32

    XXL (neregistrovaný)
    Bankám se daří, miliardové zisky se stále zvyšují - no bodejť ne, kolonie mravenečků přece musí zaplatit prodej bank do rukou zahraničních vlastníků. Ti to přece nekupovali jako charitu, ale pro zisk. Jednou kolonie rakouská, ovládaná pomocí státního náboženství (které se nám od r. 1989 zase znovu snaží vnucovat polští kněží a misionáři), pak německý, ruská, teď je to jedno čí, protože všech zahraničních, tomu se říká globalizace, když už na to jeden nestačí. Vlezete do krámu, tak zboží z celého světa jen ne české - my prý vyrábíme šunt co nikdo nechce. Tak radši vozíme předražený šunt odjinud, prý v rámci jakésik internacionální pomoci chudým. Sakra, kde jsem to jen slyšel? A kdo pomáhá našim chudým? Vždyť už je chudá pomalu polovina národa, má se co točit, aby měla na živobytí.
    Zisky se zvyšují, spotřeba jede čím dál na úvěr, to bude legrace, až to praskne. To nám ti cizáci seberou i poslední smrček, protože ten bude dán jako zástava za úvěr. Budeme pak znovu znárodňovat?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).