Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od * - Jako bych to neříkal. Vyčůránkové, co chtějí aby...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 8. 11. 2017 13:31

    * (neregistrovaný) 193.35.105.---

    Jako bych to neříkal. Vyčůránkové, co chtějí aby pro ně lidi dělali zdarma, a když ne, tak ven. Nemá smysl vůbec ztrácet čas s takovými.

    No a to jsou ty korektnosti a nediskriminace, další jejich důsledek. Za normálních okolností by se slušně zeptali a domluvili, věděli co je možno čekat, co ne. Je to o nějakém rozumném plánování zastupitelnosti. Hlídat mohou prarodiče, kamarádka, je-li práce slušně placená i třeba nějaká paní, či studentka, za peníze. Jenže dnes je to o žalobu a vláčení po soudech se jen zeptat. Takže se i slušné firmy bojí takovou zaměstnat. Kolik chlapů? Když je potřeba, tak zůstávají. Zas tak zvláštní to není.

    Kamarádka takhle dělala na živnostňák, když byl mladý v tom věku. Což je další znak dnešní doby. Jak jsi "živnostník", tak jsi borec, se zákazníkem se lze domluvit a slušně mu to s nemocí vysvětlit. Ale jak jsi zaměstnanec, tak jsi póvl a parazit, s kterým se nikdo nebude bavit. Ach jo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).