Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od Miloslav Ponkrác - Ale houby jsou ženy diskriminovány. Jen ječí a...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 6. 11. 2017 4:48

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Ale houby jsou ženy diskriminovány. Jen ječí a brečí, že jsou diskriminovány a vyvolávají ten dojem - ač nepravdivý.

  Ženy jsou diskriminovány třeba v Saudské Arábii, ale ne v České republice.

  Podstatou těchto plaček a diskriminací je Goebbelsova taktika. Nehodí se nám metodika, protože nepodporuje náš závěr, že Česká republika diskriminuje ženy? Tak jí změníme tak, aby data vycházela podle ideologických generově-feministických potřeb. Stačí si všimnout, že autorka uvádí BRUTTO data (neočištěná), zatímco jinde včetně wikipedie jsou data běžná. Proč asi? No protože, potřebovala zahřmět o diskriminaci žen - a zfalšovat data.


  Kolik máme v České republice ženských spolků? Kolik tam jde dotací od státu, norských fondů a odjinud? Kolika penězi se dotují genrová studia a záležitosti? - A teď recipročně, když se lijí obrovské peníze do ženských plačků a řešení "diskriminace žen", kolik takto stát podporuje na mužské záležitosti? Nic.

  Když je někde méně žen, tak to se všude řve o diskriminaci žen. Když je někde mnoho žen a málo mužů - neslyšel jsem ani nejmenší náznak o řvaní o diskriminaci mužů a zvýhodňování žen.

  Řvou české ženy, jak je hrozné a špatné, že jim český stát platí snad nejdelší mateřskou v Evropě? Ale že by toto zohlednili při srovnání s jinými státy - to ani náhodou. České ženy nestojí o rovná práva, ony potřebují najít tu diskriminaci, i kdyby nikde nebyla - potřebují ze sebe dělat utlačované chudinky, a týt z toho, co jim nenáleží.

  České ženy velice pálí dobré bydlo, a budou toho jednou strašně litovat.

  A já si za trest, protože vyšel na měšci tento článek, udělím půl roku nečtení čehokoli od firmy Internet Info - nejen měšce. Bude to můj soukromý protest za přinesení tohoto článku, pod kterým diskutujeme. Tyto americké a západní nesmysly: pozitivní diskriminace, nenávist k bělochům, nenávist k mužům, nenávist k heterosexuálům, nenávist k původní české a evropské kultuře - blbněte si zde na webu, ale já se těchto nesmyslů účastnit nebudu. Takže až do léta 2018 budu mít všechny webové adresy Internet Infa zablokované v /etc/hosts - a blbněte si vycucanými daty o diskriminaci třeba mimozemšťanů na Betelgeuze.

  Mimochodem mimozemšťané z Betelgeuze jsou u nás diskrimováni skutečně. Jak je možné, že v každé firmě je většina pozemšťanů a minimum mimozemšťanů? Neměly by se udělat kvóty na 50% zastoupení mimozemšťanů? A co jejich platy? Když už blbnout, tak na kvadrát.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).