Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Air Bank smazala rozdíl mezi běžným a spořicím účtem. A má další překvapení od miki - Tak pro mne tímto AirBank skončila. Už nějakou...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 4. 2013 8:04

  miki (neregistrovaný) 195.47.13.---

  Tak pro mne tímto AirBank skončila. Už nějakou dobu přemýšlím, zda si zřídit běžný účet a definitivně se rozloučit se záložním jinde. Líbili se mi jako banka, která se prezentuje jako "bez podmínek". Stačil rok a popírají svoje vlastní reklamy. Zrušení posledních poplatků je fajn, nicméně rušením TOP3 garance to po... . Teď se mne to sice netýká, ale jak už k tomu jednou sáhli, tak to kdykoliv v budoucnu použijí i pro nižší vklady. Podobně tak úročení "s podmínkami" a "neomezené výběry z bankomatu". Prostě přestává být spolehnutí na to co slibují a to vidím u banky jako zásadní problém.

 • 3. 4. 2013 8:17

  berushka (neregistrovaný) ---.alsoft.cz

  Jak skončila, vždyť jste s ní ještě ani nezačal :) Myslet si, že je všechno (včetně výběru Vašeho běžného účtu) na doživotí je nesmysl. Teď má takovéto podmínky a garance (IMO jedny z těch nejlepších) a až podmínky změní (ale nikoliv už teď spekulovat, že se to někdy může stát), tak si na trhu vyberete něco lepšího (pokud to bude existovat).

 • 3. 4. 2013 13:27

  miki (neregistrovaný) 195.47.13.---

  No začal jsem se spořicím který mám a nad běžným váhám (resp. váhal jsem). Jasně že podmínky se budou měnit a co je dnes nemusí být zítra. Ale rušit účet někde jen kvůli "dočasné" výhodě jinde je pro mne ztráta času. A pokud si někdo založil značku na odlišnosti, bezpodmínkovosti atd. a nevydrželo mu to ani rok, tak není o co stát. Nejsem typ, co chce měnit účty, karty, mobilní aplikace každého půl roku, nebo mít 10 účtů a starat se o ně

 • 15. 5. 2013 23:02

  J.V. (neregistrovaný) ---.162.broadband5.iol.cz

  Pokud se to v dohledné době bude týkat pouze vkladů nad 1milion korun, tak mě tyhle změny opravdu netrápí... Stejně nevidím důvod, proč tak velký zůstatek vůbec dávat na spořící účet místo nějaké rozumné investice. Jestliže vám taková prkotina stačí k tomu prohlásit:,,Pro mne tímto AirBank skončila.", tak to přeju hodně štěstí při dalším cestování mezi bankami..:)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).