Hlavní navigace

Názor k článku 5 tipů, jak vybrat vhodný podílový fond od Jarmila - Byla jsem jejich smluvní prodejce. Moji provizi vyplatili...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 10. 2014 21:27

    Jarmila (neregistrovaný) 193.179.3.---

    Byla jsem jejich smluvní prodejce. Moji provizi vyplatili někomu jinému, že prý mne údajně - dle jejich vyjádření - "řídil". Já tu osobu ale v životě neviděla ani jsem s ní telefonem nemluvila. Já byla externista, pracující pod hlavičkou jedné poradenské firmy, onen pán, co dostal moji provizi, byl externista z jiné poradenské firmy. Nikdo z Erste mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu by měl poradce jedné firmy (např. OVB) řídit poradce jiné firmy (např. ZFP. Jména obou firem jsou použita jen jako příklad). Prošetřovaly to různé jejich složky, všechny od toho daly ruce pryč, včetně ombudsmana. Ten to korunoval tím, že se zeptal přímo Franty stylem: "Franto, taky je na tebe stížnost, prý jsi udělal tuto chybu". A Franta mu řekl (aby nepřišel o práci): "Já jsem žádnou chybu neudělal". Od té doby je pro mne spořka nedůvěryhodná, protože problém se má řešit nestranně, nikoli aby jediným, kdo se k problému vyjádří, byl jenom Franta jako osoba, která udělala chybu. Takže tímto Erste zdravím. Okamžitě jsem spolupráci ukončila, ombudsmanovi jsem napsala, že se mu omlouvám ze to, že jsem ho otravovala, a s Erste jsem skončila. Doklady od sporu už nemám (kopie měla Erste k dispozici, posílala jsem všechno kompletně i ombudsmanovi), je to pár let, ale Erste pro mne jako nedůvěryhodná skončila. Když dokázali obrat svého smluvního prodejce, jak se budou chovat k zákazníkovi?
    PS: jméno Franty je změněno, já sice vím, o koho šlo, ale to je dneska nepodstatné, protože to už stejně nezměním. Stejně tak jména obou firem jsou použita jako příklad. Stěžovala jsem si sice i u té mojí, ale taky marně. Skončila jsem spolupráci s oběma institucemi, jak s Erste, tak s makléřskou firmou. Neptejte se, co si dneska myslím o celé oblasti tzv. finančního poradenství. Větší žumpu a větší chlív aby pohledal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).