Hlavní navigace

Názor k aktualitě ČSOB začne zase více používat značku Poštovní spořitelny od ViR - Změnami značek a hloupostmi se to fakt nespraví......

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 11. 2015 10:56

  ViR

  Změnami značek a hloupostmi se to fakt nespraví... ČSOB sice hodnotí docela dobře odborníci, ale kategorie "mladých" patrně potřebuje něco jiného, než současné služby Era.

  Banka, která v pátek v 18 hodin zastaví do pondělí i interní transakce uvnitř banky, která systémově natahuje převody do jiné banky na nejdelší možné zákonné lhůty, a jejíž "Era portál" je polofunkční pomalý moloch s převahou zbytečných funkcí (fakt neznám nikoho, koho by napadlo si v bankovní aplikaci sledovat výdaje na domácnost dle kategorií), bez něhož se ani nedá přihlásit do "normálního" (starého) bankovnictví, taková banka dle názoru mých dospělých dětí (26 a 27 let) nemá pro ně zhola nic pozitivního.

  Jediná výhoda, kterou tato část ČSOB má, je více méně jen dostupnost jejích služeb (hlavně hotových peněz!) na poštách a tedy i v menších obcích, kde nejsou bankomaty. Pravda, jen v pracovní dny v pracovní době, že.

  Pokud by Česká pošta dokázala modernizovat své peněžní služby, případně obchody jako je COOP zlepšily podmínky pro cashback či "platby složenek", nebyla by už patrně ve své současné podobě Poštovní spořitelna/Era vůbec ničím zajímavá. Tedy kromě "zajímavé" ceny za "servis" ;)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).