Změny daní připraví domácnosti až o tisíce korun ročně

Podle poradenské společnosti Mazars připraví schvá­lené změny domácnosti až o několik tisíc korun ročně. Průměrná rodina se dvěma dětmi přijde o 250 až 300 Kč měsíčně (za rok 3000–3600 Kč), důchodci si pohorší o 70 až 80 Kč měsíčně. 

Nejcitelněji za­sáhnou vládní opatření domácnosti se živnostníkem, manželkou a dvěma dětmi, kde bude měsíční snížení o 400 Kč (4800 Kč). 

Podle partnera daňového oddělení společnosti Mazars Petra Frische dojde kvůli vládním reformám k poklesu spotřeby a úspor domácností. V důsledku to omezí hospodářský růst. 

Postoj Čechů k zajištění na stáří? Pasivita a konzervativnost Bez příjmů by z rezerv průměrná česká domácnost vyžila 2 měsíce a 18 dní        
pepe
pepe (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
26. 5. 2012 0:36 Nový

soumrak živnostníků v čechách

celé vlákno

Jsme rodina s manželkou na MD a dvěma dětmi, muž živitel OSVČ. Změnou přijdeme o mnohem více i díky úpravám paušálů, trh v našem regionu stagnuje či spíše klesá, takže plánuji zrušit ŽL, být na podpoře a pracovat načerno či dohodu. Pokud nás to udělá více, stát v konečném důsledku bude mít zápornou bilanci. Domysleli to zákonodárci, nebo to opět připravovali odborníci typu Cermat a spol?

Fxtrader
Fxtrader (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
26. 5. 2012 16:42 Nový

Re: soumrak živnostníků v čechách

celé vlákno

Pracovat na podpoře tě nenechaj, budeš muset docházet na poštu a hlásit se, systém DONEZ.