Spočítejte si...

Zavřít

Zloději okradli Citibank o milion dolarů. Využili chyby v bankomatech

Zloději pomocí chyby v bankomatech okradli Citibank o 1 milion dolarů. Stačilo jim zneužít drobnou nedokonalost. Zjistili, že pokud si peníze vyberou ve velmi úzkém časovém horizontu, pak bankomaty spolu nedokážou komunikovat a z účtů je možné vybrat více peněz, než nich na účtě skutečně je.

Za tento čin jim hrozí až pětileté vězení a pokuta 250 000 USD. Vůdce skupiny byl obviněn ze 14 loupeží a každá z nich mu může přinést 30 let vězení a pokutu 1 milion USD. O zprávě informoval server Root.cz, který odkazuje na h-online.com.

ČNB snížila úrokové sazby z důvodu recese LEO Express zahajuje prodej jízdenek. Cena si můžete určit sami        
V.Mlich
V.Mlich (neregistrovaný) ---.mrp.cz
2. 11. 2012 11:14 Nový

To já byl vlastně taky podvodník

celé vlákno

Vzpomínám si, že když jsem kolem r. 94 splácel leasing, měl jsem jednou krizi, tak jsem využil toho, že výběr z bankomatu se projevil v pohybech na účte nejdříve za 3-4 dny. Den před splátkou jsem vybral z bankomatu 10 tisíc, obratem je vložil v hotovosti na účet, takže další den splátka v pohodě odešla a než se promítla bankomatová transakce, další příchozí úhrady to spravily. Možná jsem den-dva i čerpal "kontokorent" :-)

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
13. 10. 2014 9:57 Nový

Re: To já byl vlastně taky podvodník

celé vlákno

Hezkyyyy, a nechcete o tom vydat knihu? Je videt, ze Vam to setsakramensky pali, jiste tam mate takovychto majstrstyku celou radu ...