Hlavní navigace

Názor k aktualitě Žijeme si v zemi špatně, myslí si Češi od Intri - Ovšem že nebudete, žádná taková rada totiž neexistuje.;)...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 12. 2013 22:49

    Intri (neregistrovaný) 41.230.9.---

    Ovšem že nebudete, žádná taková rada totiž neexistuje.;) Plácl jste nesmysl a nevíte, jak z toho ven. V ČR se prostě nedá poctivě vydělat tolik peněz jako u našich blízkých sousedů nebo vzdálených zemí. Taky jsem vzdělán v oboru, který lokalitu téměř neřeší (pravda, na vesnici bych se asi moc neuživil), ale musíte být hodně mladý (nebo značně hloupý), když nedokážete pochopit, že neřešíme nalezení práce, ale platové podmínky v jednotlvých lokalitách. V tom je setsakra rozdíl, který vám ještě těžce nedošel.

    Nemám žádný problém vydělat si na to, abych pokryl své náklady a ještě mi něco zbylo. Potíž je v tom, že pracovat takto v rozvinutých zemích, mám už nejspíše velký dům a luxusní vůz. Nemít tady rodinu, kterou nechci násilím vytrhnout z jediného života, který znají, jsem už dávno pryč. Z pohledu prácovních podmínek je ČR smradlavá díra a vaše nesmyslné kecy o tom, že se pro více peněz má člověk dovzdělat, jsou výplod velmi krátkozrakého myšlení silně vytrženého z reality. Zvlášť, když jsem se ptal na něco úplně jiného.

    Ale holt, to byste se nesměl zaplantat do vlastních blábolů, abyste byl schopen smysluplně reagovat.:)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).