Hlavní navigace

Ze spolupráce pojišťoven můžete vytěžit příspěvek na autosedačku

22. 4. 2010

Sdílet

Na dnešní tiskové konferenci oznámily pojišťovna Allianz a Zdravotní pojišťovna METAL-ALLIANCE výsledky své spolupráce, kterou spustily na začátku dubna loňského roku. Nejhmatatelnějším výsledkem spolupráce je 30 000 společných klientů, které v procentuálním poměru 90:10 přinesla pojišťovně Allianz její partnerská zdravotní pojišťovna.

Obě pojišťovny spolupracují na bázi nabízení produktů partnera svým zákazníkům, přičemž se zaštiťují heslem komplexního pojišťovnického krytí a komplexní eliminací rizika každodenního života. Novým produktem, vzešlým z této spolupráce, je životní pojištění JISTOTA PRO život. Jde o flexibilní životní pojištění podobné například aktuální nabídce ČSOB Pojišťovny či Pojišťovny ČS, které je doplněné právě o zdravotní pojištění. V rámci jedné smlouvy lze pojistit dva dospělé a až čtyři děti do věku 20 let.

Allianz pojišťovna nově také uvolnila 1 milion Kč na příspěvky pojištěncům ZP METAL-ALLIANCE do věku 13 let na dětské sedáky a sedačky do auta. Zdravotní pojišťovna tak od dnešního dne bude proplácet příspěvek 300 Kč na nákup autosedačky.

Dodejme, že spolupráce mezi pojišťovnou klasickou a zdravotní není v Česku ničím neobvyklým. Například v oblasti cestovního pojištění spolupracují pojišťovny VZPČeskou podnikatelskou pojišťovnou stejně jako OZP spolupracuje s pojišťovnou Vitalitas.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).