Spočítejte si...

Zavřít

Ze spolupráce pojišťoven můžete vytěžit příspěvek na autosedačku

Na dnešní tiskové konferenci oznámily pojišťovna Allianz a Zdravotní pojišťovna METAL-ALLIANCE výsledky své spolupráce, kterou spustily na začátku dubna loňského roku. Nejhmatatelnějším výsledkem spolupráce je 30 000 společných klientů, které v procentuálním poměru 90:10 přinesla pojišťovně Allianz její partnerská zdravotní pojišťovna.

Obě pojišťovny spolupracují na bázi nabízení produktů partnera svým zákazníkům, přičemž se zaštiťují heslem komplexního pojišťovnického krytí a komplexní eliminací rizika každodenního života. Novým produktem, vzešlým z této spolupráce, je životní pojištění JISTOTA PRO život. Jde o flexibilní životní pojištění podobné například aktuální nabídce ČSOB Pojišťovny či Pojišťovny ČS, které je doplněné právě o zdravotní pojištění. V rámci jedné smlouvy lze pojistit dva dospělé a až čtyři děti do věku 20 let.

Allianz pojišťovna nově také uvolnila 1 milion Kč na příspěvky pojištěncům ZP METAL-ALLIANCE do věku 13 let na dětské sedáky a sedačky do auta. Zdravotní pojišťovna tak od dnešního dne bude proplácet příspěvek 300 Kč na nákup autosedačky.

Dodejme, že spolupráce mezi pojišťovnou klasickou a zdravotní není v Česku ničím neobvyklým. Například v oblasti cestovního pojištění spolupracují pojišťovny VZPČeskou podnikatelskou pojišťovnou stejně jako OZP spolupracuje s pojišťovnou Vitalitas.

Vypočítejte si investiční strategii Vklady budou od nového roku definitivně pojištěny do výše 100 000 EUR        
Mates
Mates (neregistrovaný) 194.228.32.---
19. 3. 2015 19:54 Nový

Re: Ze spolupráce pojišťoven můžete vytěžit příspěvek na autosedačku

Na Autosedačku to slyším poprvé, to by měly zavést všechny pojišťovny bez rozdílu. Nevíte jestli něco podobného nenabízí i OZP pojišťovna?

Děti bezpečně...

Mates
Mates (neregistrovaný) 194.228.32.---
23. 3. 2015 19:55 Nový

Re: Ze spolupráce pojišťoven můžete vytěžit příspěvek na autosedačku

Tak jsem zjistil, že VZP nic, nevíte někdo jak je to s tou OZP pojišťovnou? Díky za reakce