Hlavní navigace

Za placení přes MasterPass získáte 10% slevu v Národním divadle a u Student Agency

Sdílet

Gabriela Hájková 20. 11. 2015

Na internetových stránkách dopravce Student Agency a Národního divadla je nově možné platit pomocí tlačítka MasterPass. Pokud si do konce listopadu koupíte na webu Národního divadla koupíte přes Masterpass vstupenku na představení (ať už baletu, opery, nebo činohry), získáte 10% slevu na jakékoli představení ve Zlaté kapličce a to i v případě, že budete kupovat představení s termínem v novém roce.

 Stačí si do konce listopadu vybrat z pestré nabídky představení, ať už baletu, opery, nebo činohry, a lístky zaplatit pomocí služby MasterPass od MasterCard. Zákazník tak obdrží vstupenku s 10% slevou na jakékoliv představení ve Zlaté kapličce, a to i na produkce v novém roce.

Podobně získáte slevu i na webu dopravce Student Agency. Za nákup před tlačítko MasterPass získáte v listopadu 10% slevu z ceny u vybraných mezinárodních autobusových jízdenek. Pouze ale v podobě kreditu na další nákup.

Akce platí na mezinárodní jízdenky koupené z ČR a SR do všech států Evropy nebo v opačném směru, s výjimkou Vídně, Budapešti, Berlína a Drážďan. Akci také nelze uplatnit na žádné jízdenky koupené pouze na trasu Česká republika – Slovensko a opačně. Podrobná pravidla najdete na webu MasterCard.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).