Hlavní navigace

Vodafone nabízí nové neomezené tarify RED

Sdílet

Arsen Lazarevič 23. 5. 2013

Mobilní operátor Vodafone navazuje na své tarify Neomezené volání do všech sítí a Neomezené volání v síti a představuje nové tarify RED.

Operátor své tarify uvádí jako součást celosvětové strategie vytváření neomezených mobilních tarifů a jejich sjednocování do jedné značky. Tarify lze pořídit se smlouvou či bez ní, ceny jsou uvedené v grafice:

Zdroj: Vodafone

Hovory do ostatních sítí jsou účtovány tarifikací 1+1. Operátor také nabízí získání tarifů s mobilním telefonem, zde však také smlouvu uzavírat nemusíte, připlatíte si však na samotném tarifu (v podstatě se tak jedná o jistou formu úvěru). Stejné příplatky u jednotlivých tarifů jsou v případě, že je chcete bez smlouvy. Příplatky jsou v následující grafice:


Autor: Vodafone
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 5. 2013 13:26

    Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---

    To je jako těch 20 MB u nabídky start měsíčně? Ať mi Vodafone dovolí zaklonit hlavu a hlasitě se zasmát... FUP už dávno není "fair user policy", znamená to "f*ck users policy". Je to výsměch svým zákazníkům dávat 20 MB měsíčně FUPku v roce 2013, kdy jedna webová stránka dokáže stáhnout klidně 3 MB obsahu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).