Hlavní navigace

Vodafone nabídne tarif pro děti, bude určen pro chytré hodinky

Sdílet

Vodafone spustí v pátek 1. listopadu 2019 mobilní tarif s chytrými hodinkami pro děti. Hodinky zvládnou telefonovat, posílat zprávy a disponují také GPS.

Zmíněný tarif bude obsahovat 100 volných minut volání a 250 MB dat za 104 Kč měsíčně. Tento tarif je určen právě pro dětské hodinky TCL MOVETIME FamilyWatch. Ty při pořízení s tarifem na 24 měsíců stojí 2977 Kč.

Díky systému GPS a notifikacím můžete zjistit, jestli váš syn nebo dcera dorazili v pořádku na kroužek, ze školy domů a podobně. Dítě ale nemůže libovolně brouzdat po internetu a hrát hry, protože hodinky nemají webový prohlížeč. Hodinky umožňují hovory pouze s předem zadanými čísly.

Pro využívání vzdálených funkcí hodinek si můžete do svého telefonu nainstalovat aplikaci MOVETIME Track & Talk Watch pro systém Android nebo iOS.

Hodinky fungují s běžnou SIM kartou, váží pod 60 gramů a jsou voděodolné a prachuvzdorné. Mají barevný dotykový displej, plně se nabijí do 90 minut a při běžném používání vydrží až dva dny, v pohotovostním režimu až čtyři dny. Nabízejí i SOS tlačítko, ke kterému lze přiřadit jak číslo na někoho zrodičů, tak například číslo na záchrannou službu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).