Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Víme, že bychom ušetřili, ale dodavatele energie přesto změnit nechceme od Malfoy - Pro mě teda sleva motivací je a hlavně...

  • 29. 5. 2017 14:57

    Malfoy (neregistrovaný) 104.238.169.---

    Pro mě teda sleva motivací je a hlavně když jde o položku za energie, která je u nás doma jednou z nejvyšších. Takže jsem se do toho jeden večer zakousl a levnějšího dodavatele vyhledal, na to že jsem v tom byl lajk, tak to v podstatě nezabralo ani tolik času co jsem očekával, protože ve většině článcích co jsem si našel tak doporučovali kalkulačky, tak jsem si jednu našel a použil. Proces cca na dvě hoďky, ale nový dodavatel mi z toho vzešel. Tuhle tu změnu jsem dělal v roce 2015 v červnu a přepisoval jsem nás k Bohemii energy, za tu dobu se nám ceny rapidně změnili a můžu říct, že nějakých sedm tisíc už jsme za celou dobu ušetřili.

  • 11. 7. 2017 15:31

    Michal (neregistrovaný) ---.torservers.net

    ..a se divíte? Já když občas pustím televizi a vidím, co tam jde do zpráv, tak bych raději někdy nevytahoval ani paty z domu. A to platí i tady o tom. Hodně lidí žije z toho, co vidí dnes a denně v televizi, tak není divu, že jsou obavy. Ale když si to vyřídím sám, tak je to snazší a jsem i víc v klidu. Dodavatele jsem obměňoval vloni po ohromným nedoplatku u předchozího dodavatele, který neměl důvod mi to tak napálit, Bohemie mi to v plné polní letos všechno do koruny vrátila na účet a ještě snížila zálohy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).