Spočítejte si...

Zavřít

Klienty i zaměstnance HSBC Premier převezme Česká spořitelna

Jak v prosinci server Měšec.cz informoval, HSBC Bank oznámila, že v České republice zastavuje službu HSBC Premier a nadále se bude věnovat jen korporátním klientům a investičnímu bankovnictví. Čtěte více: HSBC Bank na českém trhu končí se službou HSBC Premier

Nyní banka přišla se sdělením, že svým klientům zajistila plynulý přechod k prémiovým službám České spořitelny. Stávající klienti HSBC Premier si tak mohou vybrat, zda se stanou klienty České spořitelny se speciální nabídkou pro výběrovou klientelu, anebo zda si vyberou jinou finanční instituci.

Stávající dvě pobočky HSBC Bank v Praze a jednu v Brně převezme Česká spořitelna včetně zaměstnanců a služby na těchto pobočkách budou poskytovány výhradně klientele HSBC Premier. Samozřejmě však budou moci využít i celé sítě poboček České spořitelny.

Klientům HSBC poskytneme transakční účet a související služby ve srovnatelném rozsahu a zároveň zachováme stávající standardy obsluhy. Pobočky HSBC budou i nadále poskytovat služby výhradně této klientele, která zároveň získá výhody plynoucí z např. toho, že máme nejširší síť bankomatů nebo nejobsáhlejší internetové bankovnictví, uvedl Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny. Více čtěte: Klienti HSBC Premier mohou využít služby České spořitelny

Produktová nabídka pro klienty HSBC Premier se nyní připravuje a její přesný rozsah bude známý na konci ledna. Bude vycházet ze stávající nabídky České spořitelny, ale klienti HSBC Premier s nějvětší pravděpodobností obdrží v jednou balíčku i další služby, na které byli u HSBC Bank zvyklí. V současné době mezi hlavní nabídku České spořitelny patří Osobní účet a Exkluzivní konto.

Majitelé doposud osvobozených novostaveb nemusí podávat nová přiznání k dani z nemovitosti Euro nemusí být jediným evropským platidlem        
Honzar
Honzar (neregistrovaný) ---.34.broadband13.iol.cz
8. 1. 2010 18:58 Nový

pěkně děkuju!!!

celé vlákno

To musí být pro klienty luxusní banky super zpráva, že jim „zajistí plynulý přechod“ k ČS. Jako kdyby ČS věděla, co si s privátníma klientama počít. Teď když je HSBC ze hry, tak tu zbyla jen jedna banka, která ví, co tenhle segment potřebuje: J&T Banka.

kardio
8. 1. 2010 22:56 Nový

Re: pěkně děkuju!!!

celé vlákno

J&T se pořád nemůže srovnávat s tím, jaký je privátní bankovnictví ve světě, ale vzhledem k tomu, jakej je v českym bankovnictví výkvět, tak je to fakt asi to nejlepší.