Hlavní navigace

Víc volných minut či rychlejší internet. Vodafone rozšiřuje extra služby

Sdílet

Veronika Němcová 19. 3. 2020

Vodafone od pátku 20. března rozšiřuje mimořádnou nabídku pro svoje klienty jak v Česku, tak v dalších státech EU. Služby zdarma a bonusy nabídne seniorům, dospělým i studentům.

Pro seniory s tarifem 60+ připravil 1000 minut volání do všech sítí zdarma do konce dubna. Zákazníci nemusí pro aktivaci dělat nic, minuty navíc jim firma aktivuje automaticky. 

Operátor navýší také rychlost pevného internetu v kabelové síti UPC. Zákazníci s rychlostí připojení 50 Mb/s mohou nově zdarma využít 150 Mb/s. A zákazníci s původní rychlostí 150 Mb/s mohou nově počítat s dvojnásobkem: 300 Mb/s. V případě zájmy mají klienti kontaktovat zákaznickou linku společnosti.

Studentům se nebudou počítat data v chatu

Podnikatelé nyní mohou zálohovat data nebo sdílet dokumenty z mobilu bez čerpání dat v aplikaci v Vodafone Cloud Passu. Pro studenty je zdarma připravena služba Vodafone Chat Pass. Díky ní se studentům s tarifem #jetovtobě nepočítají využitá mobilní data v nejoblíbenějších chatovacích aplikacích – ať už jde například o Facebook Messenger, WhatsApp nebo Viber. Zákazníci dostanou SMS zprávu s odkazem, na kterém si mohou Chat Pass aktivovat. 

Pro zákazníky s předplacenými kartami má operátor 50 % extra kredit pro každého, kdo si nyní dobije kartu přes aplikaci Můj Vodafone. Jeho platnost je 30 dní.  

Zákazníkům s Red tarify Vodafone automaticky dává 500 bodů, za které si mohou nakoupit audioknihy, magazíny, e-knihy, novou hudbu i další služby a aplikace ve Vodafone galerii.  

Pro zákazníky digitální televize UPC Vodafone už dřív rozšířil nabídku dětských, sportovních, dokumentárních a prémiových kanálů Filmbox. Nyní přidává další programy navíc.

Vodafone byl první z tuzemských operátorů, který v době koronavirové epidemie přinesl služby zdarma, původně se zaměřil na Čechy uvízlé v Itálii.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 3. 2020 5:23

    bez přezdívky

    UPC, nyní Vodafone internet do stolního počítače jsme měli, ještě když nebyla jiná konkurence. Ale konkurence je třeba o 144 Kč levnější, tak volíme tu. I data od firemního One netu jsou drahá. Za pouhých 500 Mg dat se platí skoro 100 Kč. To je do mobilu. To raději volám přes Wi-fi tomu, kdo má aplikaci podobnou skypu WhatsApp a nemusím ve smartphonu ani mít sim kartu. Jinak mobil se signálem od Vodafonu volím kvůli lepšímu signálu na chalupě, kde ministerstvo zdravotnictví nedoporučuje návštěvu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).