Hlavní navigace

Ve čtvrtek proběhne na Šumperku Burza práce. Nechte si bezplatně poradit

Sdílet

Ve čtvrtek 4. října 2018 proběhne v Šumperku další ročník Burzy práce. Akce se uskuteční v Domě kultury na adrese Fialova 3, a to od 9. do 17. hodiny.

Burza práce nabídne volná místa ve strojírenství, v elektrotechnice, potravinářství i ve zdravotnictví. Představí se 26 zaměstnavatelů a několik škol, kteří mají vazbu na šumperský region. Akce je určená všem, kteří se na vstup na trh práce teprve připravují, ale také těm, kteří zvažují změnu profese či uvažují o vhodné rekvalifikaci. Prostřednictvím burzy chceme umožnit mladým lidem, jejich rodičům, kariérním poradcům a všem ostatním zájemcům získání užitečných a praktických informací přímo od zaměstnavatelů a škol, shrnuje ředitel Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Šumperku Ivo Bartl.

Kromě toho budete moci v rámci Burzy práce využít i poradenství ze strany Úřadu práce o případné rekvalifikaci, či se poradit jak správně napsat životopis a motivační dopis. Vše je bezplatné.

Na organizaci Burzy práce se spolupodílí Úřad práce ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Okresní hospodářská komora Šumperk.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).