Hlavní navigace

V Přerově proběhne Burza práce. Zaměstnavatelé nabídnou místa, úřad práce poradí s životopisem

Sdílet

Ve čtvrtek 12. října 2017 proběhne v Přerově Burza práce a vzdělání. Konat se bude od 9:00 do 17:00, a to v Hotelu Jana (Koliby 2). Na organizaci se podílí také Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Přerově.

Burza je určena těm, kteří se na vstup na trh práce připravují nebo uvažují o změně profese či vhodné rekvalifikaci. Návštěvníci se dozvědí čerstvé informace z trhu práce. Veletržní formou se jim představí významní zaměstnavatelé z Přerovska a širokého okolí. Na místě budou i zástupci 13 středních a 2 vysokých škol s vazbou na přerovský region, o jejichž absolventy mají zaměstnavatelé největší zájem, upřesňuje Ilona Kapounová, ředitelka Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Přerově.

Zaměstnavatelé budou u svých stánků poskytovat informace týkající se náplně práce jednotlivých profesí, požadavků na vzdělání, postupů při zapracování nových zaměstnanců, možností profesního rozvoje, benefitů, ale i firemní kultury.

Součástí akce bude i poradenství, které návštěvníkům poskytnou specialisté Úřadu práce ČR. Vstup na burzu a veškeré poradenství je bez poplatku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).