Hlavní navigace

V Přerově proběhne Burza práce. Odstartuje tím sérii burz v Olomouckém kraji

Sdílet

V úterý 25. září 2018 proběhne v Přerově čtvrtý ročník Burzy práce a vzdělání. Na něm se představí 27 zaměstnavatelů a 15 škol. Burza práce a vzdělání je určena všem, kteří se na vstup na trh práce teprve připravují, ale také těm, kteří hledají práci nebo uvažují o změně profese či vhodné rekvalifikaci. Návštěvníci se dozvědí čerstvé informace z trhu práce. Veletržní formou se jim představí významní zaměstnavatelé z Přerovska a širokého okolí. Na místě budou i zástupci 13 středních a 2 vysokých škol s vazbou na přerovský region, o jejichž absolventy mají zaměstnavatelé největší zájem, upřesňuje ředitelka Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Přerově Ilona Kapounová.

Na každém stánku získáte od zaměstnavatele informace o tom, jaké profese aktuálně hledá, jaká jsou na tuto profesi kladeny požadavky a další informace. Součástí bude i poradenství, které vám poskytnou specialisté Úřadu práce ČR. Poradí, jak správně napsat životopis či motivační dopis, jaké šance máte na trhu práce v rámci vaší současné kvalifikace a praxe nebo jak vám může ÚP ČR pomoci prostřednictvím nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti a poradenských služeb.

Burza práce se bude konat v Hotelu Jana (Koliby 2) od 9.00 do 16.00 hodin. Na její organizaci se spolupodílí Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Přerově, Okresní hospodářská komora Přerov a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Vstup a veškeré poradenství jsou bezplatné.

Akce v Přerově odstartuje jako první sérii Burz práce a vzdělání v Olomouckém kraji, které se během října uskuteční postupně v Prostějově, Šumperku, Jeseníku a Olomouci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).