Už jste se sečetli? Od zítřka vám hrozí desetitisícová pokuta

Sčítání lidu dnes téměř definitivně přejde od fáze vyplňování do fáze sčítání. Právě do dneška byste totiž měli odevzdat sčítací formuláře. Ještě dnes si je však opozdilci mohou vyzvednout na poštách, obecních úřadech nebo pracovištích Českého statistického úřadu.

Formuláře je možné odeslat elektronicky, poslat je v obálce s adresou P.O. Boxu nebo je na poště vrátit sčítacímu komisaři. 

Výjimku tvoří ti, kteří si vyzvedli formuláře v tzv. dodatečném sečtení po 5.dubnu. Pro ty totiž platí prodloužená lhůta pro odevzdání do 19. dubna. Právě o půlnoci 19. dubna bude také ukončena možnost odesílat formuláře přes internet.

Pokud nesplníte svou sčítací povinnost a formuláře neodevzdáte, můžete dostat pokutu až 10 000 Kč.

Cestovní kanceláře začaly zdražovat kvůli ropě letecké zájezdy Rodičovská bude pružnější. O 15 tisíc ale přijde, kdo ji chce brát 3 roky        
Nevolník
Nevolník (neregistrovaný) ---.avulant.net
14. 4. 2011 11:34 Nový

Nesečtu se, ale trápí mne jiné věci

celé vlákno

Kdybyste radši poskytli právní radu lidem které trápí UPC. Podobných situací již bylo v Česku nepočítaně a nepočítaně ještě bude a lidé stále neví jak reagovat a jaká mají práva.

Jak na stát stejně neporadíte, tak alespoň jak v rámci mantinelů, které stát vytičil a udržuje, jak na ostatní kteří je zneužívají vůči lidem.

Až lidé zvládnou toto, možná konečně a sami od sebe, pozvednou hlas i proti všehoschopným zákonodárcům a podobným parazitům.

dalich . aura:94
15. 4. 2011 12:23 Nový

Re: Nesečtu se, ale trápí mne jiné věci

celé vlákno

Právní rada:

Komunikovat s UPC písemně, plnit smlouvu a nevyhazovat důkazy. Sám jsem klientem, pár modemů jsem už vracel a vím, o čem píšu.